1. Дана Угода користувача регулює відносини, що виникають між Вами, як фізичною особою (далі: «Користувач»), і Адміністрацією інтернет-сервісу IQ-TEST.ORG.UA (далі: «Адміністрація») щодо використання Інтернет-сервісу IQ-TEST.ORG.UA. Право доступу та використання контенту Сайту надається Користувачу щойно він прийме всі положення, правила та умови Угоди користувача. Якщо, за будь-якої причини, Користувач не погоджується з цими положеннями і не приймає умови Угоди, він/вона не має права заходити на Сайт та використовувати його ресурси.

2. Адміністратор сайту IQ-TEST.ORG.UA не несе відповідальності ні перед одним користувачем, або іншою особою за будь-які помилки, неточності, пропуски, дефекти інформації, за їх актуальність і їх точність, а також не несе відповідальності за будь-які порушення працездатності сайту, відмови лінії зв'язку незалежно від причини або будь виникають внаслідок цього. Використовуючи даний сайт Користувач погоджується не покладати на власників відповідальність за будь-які можливі дії, вимоги, збитки, збиток, громадянську відповідальність і витрати, включаючи розумний гонорар адвоката, у зв'язку з використанням цього сайту. Якщо користувач не задоволений будь-якими матеріалами цього сайту, або будь-якими з умов користування, єдиним і винятковим засобом в розпорядженні користувача є відмова від використання сайту.

3. Користувач має право користуватися даним сайтом виключно в стандартних цілях, тобто проходження тесту і отримання його особистого результату тесту, отримавши його у відповідь на відправлене смс повідомлення або оплату через платіжну систему, вартість коливається від чотирьох до п’яти гривень. Після оплати послуг, Користувач сайту може отримати свої результати тесту і сертифікат виданий IQ-TEST.ORG.UA. Якщо послуга не здійснюється, Користувач має право звернутися до Адміністратора для усунення помилки, а IQ-TEST.ORG.UA не зобов'язаний надавати будь-якої компенсації для користувачів. Адміністратор не бере на себе ніяких гарантій, або відповідальності щодо точності або повноти будь-яких матеріалів на сайті. Адміністратор періодично доповнює, змінює, покращує або оновлює матеріали на даному сайті без попереднього повідомлення.

4. Рішення проходити тест, чи ні приймає Користувач, тому Адміністратор не несе відповідальності за Ваше рішення. Адміністратор не може повністю гарантувати, що все, що бачить користувач на цьому сайті є повним і безпомилковим.

5. Користувач підтверджує свою згоду з тим, що процес ідентифікації користувача здійснюється з метою надання йому/їй доступу до свого профілю користувача і до операцій керування доступом до матеріалів Сайту. Ім'я користувача є конфіденційною інформацією. Сайт здійснює обробку персональних даних Користувача будь-яким способом з метою належного надання Користувачам послуг (ідентифікація, аутентифікації, авторизації).

6. Користувач може бути вилучений з бази даних IQ-TEST.ORG.UA, на письмовий запит. IQ-TEST.ORG.UA має право видалити будь-якого користувача без пояснення причин.

7. Користувач зобов'язується утримуватися від використання Сайту у спосіб, який може спричинити його пошкодження, порушення роботи або інші негативні наслідки для інших користувачів Сайту. Також Користувач зобов'язується не втручатися до облікових записів інших користувачів та не здійснювати до них спроб неавторизованого доступу.

8. Сайт, його контент та сервіси не призначені для використання дітьми та особами, що не досягли 18-річного віку, а також не передбачені та не призначені для навмисного збору, використання чи розголошення будь-якої особистої інформації осіб, що не досягли 18 років. Користувач підтверджує і гарантує, що він/вона досяг(ла) 18-річного віку і має всі законні підстави використовувати Сайт, а також бере на себе всі законні зобов'язання і повною мірою несе відповідальність, що виникає внаслідок використання матеріалів Сайту.

9. IQ-TEST.ORG.UA залишає за собою право у будь-який час вносити зміни, доповнення, виправлення та редагування як в Угоду в цілому, так і в будь-яку її частину. Такі зміни набувають чинності з моменту їх публікації. Якщо Користувач продовжує працювати з Сайтом після того, як такі зміни наберуть чинності, він/вона підтверджує свою згоду з ними. Якщо у будь-який час Користувач більше не може дотримуватись нижчезазначених правил і умов, він має негайно припинити використання Сайту та його матеріалів.