Тест складається з різних завдань наростаючої складності. Серед них тестові завдання на логічне та просторове мислення, а також завдання інших типів. За результатами тесту підраховується IQ. Помічено, що чим більше варіантів тесту проходить випробуваний, тим кращі результати він показує.

Відповідь на завдання складається з одного числа, букви або слова. Іноді потрібно зробити вибір з декількох запропонованих (клацнути мишею по малюнку), іноді ти сам повинен придумати відповідь та написати у вказаному місці. Якщо ти не в змозі вирішити завдання - не слід писати відповідь навмання. Якщо ж у тебе є ідея, але ти не упевнений в ній, то відповідь все-таки простав.

Точки позначають кількість букв в пропущеному слові. Наприклад, (....) Означає, що пропущене слово складається з чотирьох букв.

Під час проходження тесту тобі може знадобитися український алфавіт.

Тест не містить "підступних" завдань, але завжди доводиться розглянути кілька шляхів вирішення. Перш ніж приступити до рішення, переконайся, що ти правильно зрозумів, що вимагається. Ти марно втратиш час, якщо візьмешся за рішення, не з'ясувавши, у чому полягає завдання.

Тест бажано проходити за 30 хвилин.

Максимальна кількість балів, які ти можеш набрати проходячи даний тест, складає 160.